☎ (06153) 7-25-21
✉ berdschool_1@ukr.net
☛ вул. Італійська, 83, м. Бердянськ, 71100
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

12:54

Ми отримали листа від королеви Великобританії!

29 листопада 2016 року сталася визначна подія для нашої школи – ми отримали листа від самої королеви Великобританії Єлизавети ІІ!

Ще у квітні вчителі та учні нашої школи відправили королеві привітальну листівку з нагоди її 90-річчя, у якій привітали Єлизавету ІІ й побажали їй міцного здоров’я та довголіття. І нарешті ми дочекалися відповіді! У своєму листі Єлизавета щиро подякувала за теплі слова та привітання. Ця листівка стане ще однією гордістю нашої школи та займе почесне місце в шкільному музеї!

Переглядів: 3753 | Додав: Ivan_Khatko | Рейтинг: 4.5/14
Всього коментарів: 7
avatar
1 minormailbox • 01:35, 03.12.2016 [Матеріал]
Ви хоч розумієте, що королева не писала вам цього листа? На фото видно, що лист надрукований. Там навіть підпису її нема ... І скоріше за все, вона навіть не здогадується про існування вашої школи. Такі листи відсилають усім, хто привітав королеву. Розумієте? Усім. Це роблять автоматично і нічого, крім примітивного жесту подяки в це не вкладають. Для чого цей фарс?
avatar
2 sufukr • 08:59, 03.12.2016 [Матеріал]
Не надо так завидовать. smile
avatar
Потрібно таки, виправити цю ситуацію, донесітть сказане дітьми до "Королеви"(до будь-якого іншого чиновника чи то в нашій країні чи то будь де інде).
Будьте самі ініціативними, змінюйте своє становище, шукайте лиш гарні речі та робіть ті речі, які вам близькі по духу. Життя ще триває, поки у мізках є раціональне мислення, а не постійні негаразди і пасивна критика. Що ви бажаєте для себе і є вашим успіхом. А я вам бажаю лише успіхів, не руйнуйте своє життя, живітть гарно, а саме йдіть до того, щоб було так як тільки ви бажаєте, візьміть все у свої руки і побачите, що ви на правильному шляху!!!
avatar
5 minormailbox • 01:40, 04.12.2016 [Матеріал]
Мова не про дітей. На них ніяких нарікань. smile І мені зовсім не заздрісно )))
Я і сам колись писав листи святому Миколаю. З часом підріс, зрозумів деякі речі, але нічого страшного з того не сталось ))) ті спогади і зараз лишились світлими та радісними.

Справа як раз в дорослих. Вчителях школи, і журналістах Громадського, які висвітлюють подібні "новини". Зауваження до працівників ЗМІ, та до вчителів, які освітили цю "подію" саме в такій формі ))) припиніть, це ж не серйозно ))) Ви справді вважаєте, що діти були "почуті та підтримані" в цьому випадку? Про що ви говорите? ) я ще раз вам нагадую, мова йде про автоматичну відправку листів, в кращому випадку цю роботу машинально виконував якийсь клерк ) А ось про "здоровими, одягненими та освідченими" - це правильно, це я підтримую! ) Повторюсь, дітям я зичу тільки добра, виключно добра. 
Припиніть подавати новини з точки зору "якщо я мислю позитивно, значить так воно і є". Ні, не є. Це називається шизофренія ))) 
В тексті новини чорним по білому написано "У своєму листі Єлизавета щиро подякувала за теплі слова та привітання  ..." - не писала вона нічого ) зрозумійте і визнайте.

Або ось цей текст мене взагалі вразив: "Ця листівка стане ще однією гордістю нашої школи та займе почесне місце в шкільному музеї!" - цей лист не вартий нічого ))) вибачте за прямоту ) але так воно і є. Вірити в те, чого насправді нема, стало дуже популярно починаючи з 2014 року ... 

Нащо вам здалась та королева? Самі будьте героями та прикладом!
Майте совість, дорослі, не дуріть дітей!
avatar
Так, все на совісті людей, коликтиву, що є в школах по всій країні. Є люди відповідальні та чесні, а є люди, лижби через різні засоби підняти себе вище, вище, роблячи прірву між собою та іншими людьми, що по-іншому мислять.
Все на совісті людей, які не розуміють в чому річ, прикриваючись дитячим щитом!!!
В моїх словах є двомовність, двозначність висказання. Я підтримую лише раціоналізм в діях, а не шовінізм в баченях!
Всі слова мої не є пустими, справедливість вище всього!!!
І хто розуміє в чому річ, той на правильному шляху до перемін!!!
Так би мовити задуматись!!!
І наразі така ось ситуація є в більшості освітніх закладах та головах людей!!!
Королева, сама нічого не вирішує їй справді байдуже доля інших народів, окрім свого, лише свого роду, родини та їхньої історії, яку її предки творили, не завжди позитивну.

Потрібно розраховувати на себе, на свої сили, а не на когось збоку, не всі люди бажають повноправного збагачення інших лудей, є заздрість, а не повага до таких людей. Та потрібно признати, що в когось виходить краще чим особисто в "вас", потрібно з радістю прийняти ті методи, що були прийнятті на певному етапі тієї людини, проаналізувати та збагатити для себе та оточуючих, будучи гідними своєї справи, а не дріб’язковими та прожадливими.
Побільше людей,які досягають своїх цілей правильними методами!!!
І всі це повинні розуміти!!!
avatar
Я вдячний вам, за вашу свідомість та змогу належним чином давати звіт вашим словам, що в свою чергу закріплюються достойніми діями. Більше таких людей і я впевнений вони є такі, тільки потрібно розбурхати їх, бо не всі підвласні до цього дійти самі, але не в цьому біда, біда в тому, що не має в більшості таких людей бажання та хисту визнати, що вони немічні і боротись з цим!!!

А щодо системи освіти в наших школах, які продовжують бути савкового типу не вчить дітей як правильно мислити або стимулювати дітей мислити, як вони самі здатні бачити все навколо своїми очима, висловити свою думку, яка має бути почута, а не, що "Я" - це остання буква в алфавіті, ні "Я" - це якраз перша, це таким чином проявляється особистіть та характер, якого не вистачає наразі зараз, а саме пригнічується ця особистість на кожному етапі розвитку людини. В школі не повинна виховуватись смиренність, бо смиренність - це зрада своїм ідеалам та принципам - це є рабство, в якому зараз люди живуть у нашій країні. Ні самодурству, ні омані, потрібно судити та вибирати що є своїм, а що є ворожим!!!Давати цілісну картину світу!!!

 Не боятися нас вчили,
А на ноги ставати вміло. 
Зкидати з плеч усе негідне 
Не лишати ні пилинки 
Все що може нас скорити.
Загартовуймо свій дух 
Не підпускаймо злих недуг.
Тримаймось крівлі наших предків 
Та збагачуймо наш рід!
З нами сила, з нами воля
Перед нами всі простори. 
Без обмежень на пожертви 
На нас дивиться лиш небо 
- Простір часу та натхнення 
Прориваючи буденність
Залишаючи чудесність
Барв навколишніх красот.
Ми зв'язуємо вузи 
Лиш із промінням чеснот,
Що постає із гарним вчинком 
В нашім світі гарних дум!!!

Так буцім це опитування, чат школи, де висловлюється одна "вдяка" вчительському коликтиву та дирекції школи і буцім не повинно бути нічого дискреминтуйочого тут, але ні, окрім подяк також має бути здорова критика, яку  мають сприймаюти всі належним чином, а не лише обрані!!!

Порада для нас усіх: Будьте всі відповідальними за свої вчинки, не йдіть всупереч собі!!!
avatar
Але все-рівно лист дійшов і діти отримали відповідь на нього із того місця, в яке було адресовано!!!
А нам дорослим потрібно подумати як насправді втілити всі дитячі думки, мрії в реальність, щоб наші діти були почуті та підтримані, а головне залишались здоровими, одягненими та освідченими і це все це лежить на нашій відповідальності та совісті!!!

Гарна ініціатива дітей та підтримка керівництва, та всіх причесних людей до цієї справи!!!
Побільше таких ідей, які піднімають людину на новий рівень свого розвитку!!!
Мрійте, хотіть, творіть, живіть, не здавайтесь, ідіть до мети і результат на себе чекати не заставить!!!
Головне мати свідомість, пітвердженна людською гідностю та обачністю!!!
Не давайте ні кому ображати дітей, діти -наше все, майбутнє, майбутнє продовження роду, яке повинно виховуватись на гарних, доречних прикладах батьків та рідних. Не пригнічуйте дитяче бажання творити, виходити з шкільних дверей на вулицю та йти грати у різні пізнавальні ігри, які навчатимуть дитину правильно вибирати, що їй довподоби і що вона справді бажає і може робити.
А також любі батьки, не перебивайте у ваших дітях почуття Чомусиків, чим більше дитина цікавиться чимось, тим більше вона здобуває, а нам потрібно за цим слідкувати та направляти це до правельної течії, а саме пояснювати малечі ( чи то з самого малого віку, чи то середньошкільного чи старшого віку, однаково) що є правильним, а що ні наглядно, а не так що: "Ну ти розумієш, не можна і все". Коли не можна, то ми все більше тягнемось довідатись чому є заборона!!!
Тож доєднуйтесь до мого побажання вам усім!!!

Шануйтесь, бадьорого духу вам та наснаги!!!

Живіть дітьми, розвивайтесь разом з ними, будуйте міцну сім’ю!
Міцна сім’я - сильна, могутня країна!!!
avatar