Меню сайту
Корисні посилання
Наше опитування
Какую музыку Вы слушаете?
Всього відповідей: 233
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2018 » Листопад » 29 » ОЛІМПІЙСЬКІ ЖНИВА РОЗПОЧАЛИСЯ!
15:07
ОЛІМПІЙСЬКІ ЖНИВА РОЗПОЧАЛИСЯ!
12 листопада 2018 року розпочався ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних олімпіад з навчальних дисциплін, у якому активно беруть участь учні нашого закладу.

ВІТАЄМО наших переможців міських олімпіад:


з інформаційних технологій (ІТ):
Дубинку Валерію, 9-Б клас - ІІ місце (учитель Лазукіна М.В.)
Вдовенко Олега, 7-Б клас - ІІІ місце (учитель Лазукіна М.В.)
Холзакову Валерію, 9-А клас - ІІ місце (учитель Хатько І.В.)

з французької мови:
Пєтухову Дарину, 8-А клас - І місце (учитель Горбунова Л.Л.)
Стойловську Тетяну, 11-А клас - ІІ місце (учитель Горбунова Л.Л.)
Дубинку Валерію, 9-Б клас - ІІ місце (учитель Горбунова Л.Л.)

з астрономії:
Неплюєва Сергія, 8-А клас - ІІІ місце (учитель Хатько І.В.)

з болгарської мови:
Стойловську Тетяну, 11-А клас - І місце.

з німецької мови:
Капустіну Дар'ю, 9-Б клас - ІІІ місце (учитель Іващенко В.О.)
Нугманова Кирила, 8-А клас - ІІІ місце (учитель Іващенко В.О.)

з географії:
Заславця Олександра, 10-А клас - ІІ місце (учитель Алейнікова М.І.)
Холзакову Валерію, 9-А клас - ІІІ місце (учитель Алейнікова М.І.)

з англійської мови:
Міщенко Дарину, 8-Б клас - ІІ місце (учитель Щербань І.В.)
Петухову Дарину, 8-А клас - ІІ місце (учитель Малинка О.О.)

з обслуговуючої праці:
Кіосову Карину, 10-А клас - І місце (учитель Головченко О.М.)
Васильченко Софію, 9-А клас - ІІ місце (учитель Головченко О.М.)

з технічної праці:
Лукаша Дмитра, 8-Б клас - ІІ місце (учитель Тосхапаран В.О.)
Скорика Тимофія, 10-А клас - ІІ місце (учитель Тосхапаран В.О.) 

з фізичної культури:
Бєлоровського Євгена, 11-А клас - І місце (учителі Шестопал О.А., Станчевський М.М.)
Заячковську Ірину, 11-А клас - І місце (учителі Шестопал О.А., Станчевський М.М.)

з фізики:
Дзьобко Катерину, 7-Б клас - ІІІ місце (учитель Каліцева І.Д.)

з інформатики:
Заславця Олександра, 10-А клас - ІІ місце (учитель Лазукіна М.В.)
Крижановську Євгенію, 10-А клас - ІІІ місце (учитель Лазукіна М.В.)

з російської мови та літератури:
Ноздріну Анастасію, 9-Б клас – ІІ місце (учитель Модестова І.В.)

з математики:
Жуковського Михайла, 6-В клас – ІІІ місце (учитель Єфімова М.В.)
Генова Дмитра, 6-А клас – ІІІ місце (учитель Марченко В.В.)
Костирку Катерину, 6-Б клас – ІІІ місце (учитель Марченко В.В.)

з української мови та літератури:
Данілевську Тетяну, 11-А клас - ІІІ місце (учитель Тунда Т.А.)
Барабанщикову Дар’ю, 9-Б клас - ІІІ місце (учителі Третьякова М.М., Тімченко О.І.)
Лионг Дар’ю, 10-А клас - ІІІ місце (учителі Гетало С.В., Тімченко О.І.)
Міщенко Дарину, 8-Б клас - ІІІ місце (учитель Баранова Л.В.)

з біології:
Барабанщикову Дар’ю, 9-Б клас - ІІ місце (учитель Чередніченко С.М.)
Лионг Дар’ю, 10-А клас - ІІІ місце (учитель Чередніченко С.М.).

ТАК ТРИМАТИ! МИ ВАМИ ПИШАЄМОСЯ!
Просмотров: 124 | Добавил: Auriga | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід
Вітаємо Вас Гість
Пошук
Захист прав дітей
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Наша
сторінка у
facebook
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018