Меню сайту
Корисні посилання
Наше опитування
Какую музыку Вы слушаете?
Всього відповідей: 186
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2017 » Грудень » 23 » Олімпійські жнива розпочалися!
20:46
Олімпійські жнива розпочалися!

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:
 

♦ з олімпіади "Юні знавці Біблії":

Заславця Олександра, 9-Б клас – І місце (учитель Рак І.В.)
Заславця Марка, 7-Б клас – ІІ місце (учитель Рак І.В.)
Заславець Катерину, 8-В клас – ІІ місце (учитель Рак І.В.)
Клименка Владислава, 9-Б клас – ІІІ  місце (учитель Рак І.В.)

 

♦ з інформаційних технологій:

Дубинку Валерію, 8-Б клас – ІІІ місце (учитель Лазукіна М.В.)


♦ з французької мови:

Ліонг Дар'ю, 9-А клас – ІІ місце (учитель Горбунова Л.Л.)

Ноздріну Анастасію, 8-Б клас – ІІ місце (учитель Горбунова Л.Л.)

♦ з астрономії:
Татарінцева Михайла, 11-А клас - ІІ місце (учитель Хатько І.В.)

♦ з болгарської мови:
Стойловську Тетяну, 10-А клас - І місце

♦ з правознавства:
Лубкіну Надію, 9-Б клас - ІІІ місце (учитель Степченкова О.А.)

♦ з географії:
Холзакову Валерію, 8-А клас - ІІІ місце (учитель Алейнікова М.І.)

Клименка Владислава, 9-Б клас - ІІІ місце (учитель Алейнікова М.І.)


♦ з трудового навчання:
Васильченко Софію, 8-А клас – І місце (учитель Головченко О.М.)

Кіосову Карину, 9-Б клас – І місце (учитель Головченко О.М.)

Коваля Богдана, 11-А клас – І місце (учитель Тосхапаран В.О.)


♦ з фізичної культури:
Бєлоровського Євгена, 10-А клас – ІІ місце (учителі Шестопал О.А., Станчевський М.М., Савицький І.О.)

 

♦ з історії:

Ліонг Дарину, 9-А клас – ІІ місце (учитель Красникова Г.С.)

Дашковську Анісію, 11-А клас – ІІІ місце (учитель Красникова Г.С.)

 

♦ з інформатики:

Крижановську Євгенію, 9-А клас – ІІ місце (учитель Лазукіна М.В.)

Заславця Олександра, 9-Б клас – ІІІ місце (учитель Лазукіна М.В.)

 

♦ з математики:

Петухову Дарину, 7-А клас – ІІ місце (учитель Абрамович В.Ю.)

 

♦ з української мови та літератури:

Барабанщикову Дар’ю, 8-Б клас – ІІІ місце (учителі Третьякова М.М., Тімченко О.І.)

Данілевську Тетяну, 10-А клас – ІІІ місце (учитель Тунда Т.А.)

 

♦ з російської мови та літератури:

Іванову Дар’ю, 8-Б клас – ІІ місце (учитель Модестова І.В.)

Ахтар Аміру, 9-А клас – ІІ місце (учитель Марченко О.М.)

Данілевську Тетяну, 10-А клас – ІІ місце (учитель Шубна В.В.)

 

♦ з біології:

Барабанщикову Дар’ю, 8-Б клас – ІІ місце (учитель Чередніченко С.М.)

 

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу VІІІ Міжнародного

мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка:

 

Семеняку Єлизавету, 5-А клас – ІІІ місце (учителі Тунда Т.А., Гетало С.В.)

Кокотюху Анастасію, 10-А клас – ІІ місце (учитель Баранова Л.В.)
 

 

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу конкурсу
знавців української мови ім. П.Яцика:

Бударіну Софію, 4-В клас – І місце  (учитель Овсяннікова І.В.)
Барабанщикову Дар'ю, 8-Б клас – ІІІ місце (учитель Третьякова М.М.)

МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ!

 

Просмотров: 340 | Добавил: Auriga | Рейтинг: 5.0/6
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід
Вітаємо Вас Гість
Пошук
Захист прав дітей
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Наша
сторінка у
facebook
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2018