☎ (06153) 7-25-21
✉ berdschool_1@ukr.net
☛ вул. Італійська, 83, м. Бердянськ, 71100
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

07:34

Підсумковий методичний захід «Калейдоскоп педагогічних досягнень»

       

 16  травня 2016 року в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся підсумковий методичний захід «Калейдоскоп педагогічних досягнень».

         На методичному святі відбувся Підсумковий етап цьогорічного шкільного конкурсу «Мій сучасний учитель». Учителі, яких обрали учні в І (відбірковому) етапі (16 педагогів) та які за результатами  ІІ (оцінного) етапу дійшли до фіналу (6 учителів), змагалися в педагогічному Бліц-турнірі та презентували власне бачення ролі, місця й особистості сучасного вчителя, висвітлюючи свої методи й напрями педагогічної діяльності, що відповідають їхнім поглядам.

        За результатами підсумкового етапу всі фіналісти стали номінантами Конкурсу:

«Учитель-новатор» - Шестопал О.А., учитель фізичної культури;

«Учитель-дипломат» - Каліцева І.Д., учитель фізики;

«Учитель-індивідуальність» - Тунда Т.А., учитель української мови та літератури;

«Учитель-професіонал» - Баранова Л.В., учитель української мови та літератури;

«Учитель-наставник» - Євтушенко Т.Ю., учитель початкових класів;

«Сучасний учитель» - Якуніна О.М., учитель початкових класів;

      Також на заході було оголошено результати традиційного щорічного шкільного конкурсу на кращий урок компетентнісного спрямування «Сучасний урок – урок розвитку компетентної особистості» у 2015-2016 н.р.

       За результатами конкурсу кращими уроками Конкурсу 2015-2016 н.р. журі визнало:

І місце    -  урок фізики, 7-А клас, учитель Каліцева І.В., вища   категорія,               “старший учитель”;

ІІ місце - урок англійської мови, 6-Б  клас, учитель англійської мови Саламатіна І.О., вища   категорія, “старший учитель”;                          

         - урок математики, 3-А клас, учитель Фролова І.В., вища   категорія,  “старший учитель”;                         

         - урок української літератури,   6-Б клас, учитель Тімченко О.І., вища категорія, “старший учитель”;                         

ІІІ місце  - урок літературного читання,   2-Б клас, учитель початкових класів  Євтушенко Т.Ю., вища категорія, “старший учитель”;

                   - урок природознавства, 1-Г клас,  учитель початкових класів  

Іванічева О.О., І категорія;            

             -  урок літератури,  10-А клас, учитель російської мови та літератури Модестова І.В., вища категорія, “методист”;

               -  урок української літератури,  10-А клас, учитель української мови та літератури Тунда Т.А., вища категорія, “методист”;

                  - урок математики, 1-Б клас,  учитель початкових класів   

Стекачова А.М., вища категорія, “старший учитель”.

     Переможців нагороджено грамотами й цінними подарунками.

    Уже 9 років поспіль  щорічно вчителі обирають найкращих педагогів школи в номінаціях за результатами роботи в поточному навчальному році.

     У 2015-2016 н.р. досягли найвищих результатів наступні вчителі:

  • У номінації “Кришталевий пролісок”  (за перші професійні досягнення молодого педагога):

                          - Іванічева О.О., учитель початкових класів;

  • У номінації “Жовта ромашка” ( за ініціативність та активну життєву позицію):

                         - Стекачова А.М., учитель початкових класів;                              

  • У номінації “Біла лілея”  (за ефективну освітянську діяльність щодо формування ключових компетентностей учнів на уроках):

                        - Якуніна О.М.,  учитель початкових класів.  

  • У номінації “Золота троянда” (за найвищу професійну педагогічну майстерність у впровадженні інноваційних освітніх технологій та проектів):

                       - Третьякова М.М.,  заступник директора з НВР

  • У номінації “Пурпурова квітка” (за доброту, чуйність, повагу до учнів, батьків):

                       -  Волкова Н.А.,  директор школи

  • У номінації “Гірський едельвейс” (за успішну роботу з обдарованими учнями, перемоги вихованців в учнівських олімпіадах, конкурсах):

                      -  Краснікова Г.С., учитель історії; 

  • У номінації “Срібний нарцис”  (за високу особисту культуру, інтелігентність і сучасність): 

                     -  Островська О.М.,  заступник директора з НВР

  • У номінації  “Блакитний барвінок”  (кращий класний керівник):

                    -  Тімченко  О.І., класний керівник 6-Б класу;

      Їх імена занесено до Почесної книги школи.

Вищеназваних учителів нагороджено грамотами й пам’ятними подарунками.

 

     

 

   

 

 Педагогічне свято пройшло в дружній, доброзичливій атмосфері.

 

 

Переглядів: 523 | Додав: Alena | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar