☎ (06153) 7-25-21
☛ вул. Італійська, 83, м. Бердянськ, 71100
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Ігротека Антикафе «Время»

№ п/п Назва гри Кількість ігор Вікова категорія Кількість учасників Характеристика
1 Ерудит 2 від 11 років від 2 до 5 учасників «Ерудит» - чудова розвиваюча гра, учасникам якої необхідно складати слова, як у кросворді.
Розвиваюча настільна гра не тільки допоможе приємно провести час, а й позитивно вплине на розвиток дитини. Партії в цю просту і захоплюючу гру допоможуть збільшити словниковий запас російської та української мов. А ще привчать дитину стратегічно мислити, швидко рахувати усно й приймати оптимальні рішення. Адже в грі часто будуть зустрічатися ситуації, коли коротке слово в потрібному місці принесе більше переможних очок, ніж довге, але розташоване неправильно.
2 Джанга Еко 2 від 6 років від 2  учасників Джанга» призначена в першу чергу для розваги. Гра дуже гучна, адже логічним завершенням партії є падіння купи дерев'яних брусків. Зазвичай цей процес супроводжується гучними криками.
       Не дивлячись на всю простоту й уявну несерйозність ігрового процесу, гравці в «Джанга» непомітно для себе будуть розвивати дрібну моторику, просторову уяву, точність дій, акуратність і логічне мислення. Усі ці якості необхідно використовувати під час гри. А найкраще вчитися на практиці.
3 Подорож Україною 1 від 8 років від 2 до 5 учасників Перед гравцями стоїть цікава задача – відвідати якомога більше міст України й подолати найдовший маршрут. Для цього потрібно збирати квитки на різні види транспорту. Летіти літаком? Їхати автобусом? Або велосипедом? Варіантів багато, а мета одна – прокласти максимально довгі маршрути, подорожуючи містами України. Той, хто набере більше балів, стає переможцем.
4 Мафія 1 від 8 років від 7 до 22 учасників "Мафія" - психологічна детективна гра, суть якої - знайти серед гравців мафію. Кожний гравець отримує по одній карті, яка визначає його роль в грі. Серед гравців обов'язково присутній один ведучий.
Пропонована гра є новим втіленням класичної детективної гри "Мафія". У ній з'явилися зовсім нові карти – карти подій, що сталися вдень. Дане нововведення робить нову "Мафію" ще більш цікавою, ніж раніше, тому що тепер, крім логіки і спостереження, з'явився ще елемент удачі (це стосується нових карт подій, адже Ви не знаєте, яку саме карту подій витягнете з колоди).
Також у грі є два види правил – простіші для гри з дітьми і складні – для людей, які вже мають досвід гри. Таким чином, в одну й ту ж "Мафію" можна грати з людьми, що мають різний рівень підготовки й ігрових навичок.
5 Крокодил 1 від 10 років від 4 учасників Крокодил» – це популярна гра для компанії. Завдання гри – пояснити слово, словосполучення або назву, показуючи їх жестами та мімікою, рухаючи будь-якою частиною тіла, зображуючи руками слово в повітрі або на будь-якій поверхні, показуючи на навколишні предмети тощо.
6 Поясни слово 1 від 11 років від 4 учасників Головна мета гри полягає в тому, щоб один із гравців пояснив слова, записані на  витягнутій картці, усім учасникам команди, не використовуючи однокореневих. На пояснення дається 60 секунд. Слова можна пояснити 4 способами: пантомімою, малюванням, словесним  або звуковим поясненням. Якщо команда правильно назвала слово, яке зображував виконавець, вона може пересунутися вперед по ігровому полю. Якщо відповідь пролунала невірно, хід надається наступній команді. Переможцем уважатиметься та команда, яка першою дійде до фінішу на ігровому полі.