☎ (06153) 7-25-21
☛ вул. Італійська, 83, м. Бердянськ, 71100
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Конкурс логотипів

Конкурс логотипів

 

У ЗОШ № 1 відбувся конкурс логотипів у рамках проекту «Рік англійської мови в Бердянську – крок за кроком». Він проводиться у II етапи.

I етап – з 28.01.2016 по 12.02.2016. Він пройшов на рівні школи дистанційним шляхом через призупинення занять, пов’язаних із карантином. У цьому конкурсі на шкільному етапі взяли участь учні 2 вікових категорій: 5 – 7 класи; 8 – 11 класи. Були обрані 3 найкращі роботи:

 

  1. Тімченко Єлизавета Сергіївна (9 – Б клас);
  2. Хаджинова Вікторія Ігорівна (7 – А клас);
  3. Лионг Дар’я Ван (7 – А клас).

Ці роботи були надіслані до міського методичного кабінету для проходження II (міського) етапу, який відбудеться з 12.02.2016 по 17.02.2016.

Виконавець логотипа: Тімченко Єлизавета Сергіївна

учениця 9-Б класу

 

Домашня адреса:

вул. Єгорова 6, кв. 40

 

 

 

На фоні українського прапора зображена земна куля, яка символізує простір для діяльності молодих та активних учнів, а також виражає глибоку повагу до всіх країн світу. Цей логотип  присвячений року англійської мови в Україні. У центрі глобуса зображення території України, що символізує єдність народів світу і  прагнення українців до спілкування англійською як однією з мов міжнародного спілкування.

Кольори логотипа несуть у собі певний зміст – це кольори національного прапора України. Синій колір символізує глибину, мир, мудрість. Він створює відчуття комфорту, стабільності, досконалості. Жовтий колір символізує інтелект та прагнення українського народу до саморозвитку та самовизначення. Різнокольоровість на карті України підкреслює  багатогранність культури  українського народу. 

 

Виконавець логотипа:

Хаджинова Вікторія Ігорівна

учениця 7-А класу

 

Домашня адреса: вул. Леніна 3, кв. 45

 

 

 

 

Для створення цього логотипа  мене надихнув всесвітньо відомий логотип Universal Pictures. Так само, як він охоплює весь світ, так  і 2016 рік англійської мови охоплює всю Україну.  Мій логотип  зосереджує увагу  на великій значущості англійської  для українського народу, а також підкреслює співдружність  націй. Доказом цього є фон емблеми (британський прапор на тлі українського).

Основним фоном логотипа  є жовто-блакитний український прапор. Блакитний  асоціюється з чистим, мирним небом, а також символізує щирість українських сердець. Він пов’язаний з інтелектом, тактовністю в спілкуванні. Це колір міркувань, роздумів та креативності. Жовтий асоціюється з родючими полями пшениці і є символом багатства. Він символізує мудрість, терпіння, досвід та владу.

 

Виконавець логотипа:

Лионг Дар’я Ван

учениця 7-А класу

 

Домашня адреса: вул. Леніна 5, кв. 32

 

 

 

 

 

 

За основу для створення цього логотипа я взяла прапори Британії та України, поєднання яких символізує співдружність націй, узаємопроникнення культур. Провівши аналогію між дружніми народами, я знайшла багато спільного. Нас поєднує дух любові до свободи, прагнення до незалежності та справедливості, а також любов до англійської мови. Український народ дуже ерудований та шанує мови інших країн. Отже, тематика цієї емблеми тісно пов’язана з роком англійської  мови в Україні.

Символіка кольорів логотипа представлена  червоним, що означає прагнення до незалежності;  білим, який вважається  символом  чистоти й цнотливості; жовтим, що символізує впевненість у своїх силах, допомагає сприймати нове, сприяє самоорганізації та самовдосконаленню, стимулює відкритість та  щирість і синім  кольором як символом миру, мудрості й стабільності.