☎ (06153) 7-25-21
☛ вул. Італійська, 83, м. Бердянськ, 71100
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

На допомогу вчителю

Британська Рада в Україні відкрила спеціальний сайт, присвячений Року англійської мови

Завдяки цьому ресурсу сподіваються надихнути вас на вивчення мови, інформувати про всі важливі тематичні події, пропонувати безкоштовні онлайн-ресурси та розповідати про спеціальні пропозиції у блозі.

Будьте у курсі останніх новин Британської Ради, підписавшись на нашу щодвотижневу розсилку. Дізнавайтеся про наші найближчі мистецькі події, новини Навчального центру про курси англійської мови, наші навчальні онлайн-продукти та інші цікавинки... Читати далі »

Європейська освітня програма eTwinning Plus запрошує до участі українських вчителів

Що таке eTwinning Plus?

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи... Читати далі »

США возобновили деятельность "Корпуса Мира" в Украине

55 добровольцев будут учить украинцев лидерству и английскому языку.

Во вторник 55 добровольцев Корпуса Мира США приняли присягу в Киеве. Они помогут общинам в Украине развиваться, в частности будут преподавать английский язык.

Как сообщает пресс-служба посольства США, это первая группа волонтеров, которые начнут работу после более чем годичного перерыва, случившегося после Революции Достоинства.

Торжественная церемония прошла после завершения трехмесячной подготовительной программы, которую будущие добровольцы прошли в городках и селах Черниговской области и в городе Чернигов... Читати далі »

Відбувся другий щорічний Міжнародний Форум вчителів іноземних мов

Понад 100 вчителів англійської та німецької мов загальноосвітніх шкіл, мовних курсів та вищих навчальних закладів України, серед яких були спеціально запрошені переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», а також представники навчальних закладів з Великобританії, Ірландії, США, Канади, Мальти та Німеччини відвідали другий щорічний Міжнародний Форум вчителів іноземних мов (FLT Forum)... Читати далі »

Опять в школу eTwinning Plus!

Свой новый учебный год начала программа eTwinning Plus, призванная продвигать сотрудничество школ путем использования информационно-коммуникационных технологий (ICT), предоставляя поддержку, инструментарий и услуги для школ, которые участвуют в программе. Так эти школы в регионе Восточного партнерства обмениваются информацией со школами Европейского союза. Программа eTwinning Plus открыла регистрацию на целый ряд учебных курсов по программе School Education Gateway не так давно запущенной Учительской академии... Читати далі »

МОН та MM Publications провели пробне тестування випускників з англійської мови

Нещодавно Міністерство освіти та науки України спільно з міжнародним видавництвом MM Publications провели пробне тестування з англійської мови учнів одинадцятих класів з метою підготовки відповідних завдань до ДПА 2016.

У тестуванні взяли участь 60 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, із них 26 школярів  вивчали англійську мову поглиблено, а 32 майбутні випускники – за загальною програмою відповідно... Читати далі »