05:45 33-я річниця аварії на ЧАЕС | |
Школярі переглянули відеохроніку трагічних подій 1986 року, пригадали імена перших вогнеборців, які стали на боротьбу некерованою радіацією, ушанували пам’ять загиблих і померлих унаслідок аварії. Володимир Миколайович розповів учням про відважну роботу пожежних, військових, добровольців, які ціною свого життя та здоров’я рятували світ від радіоактивного забруднення. Відверте спілкування з гостем допомогло підліткам зрозуміти жахливі наслідки аварії для людства та усвідомити відповідальність громадян за все, що відбувається у світі. | |
|