19:15 77-річниця визволення Бердянська від німецько-фашистських загарбників | |
Гості розповіли школярам, яким зруйнованим було місто після визволення, як завзято відновлювали його мешканці, з якою жагою до знань діти йшли до школи. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Діти поклали квіти до меморіальної дошки бойового льотчика, випускника школи В.Ревуцького. Наприкінці заходу гості побажали сучасним дітям ніколи не знати страждань, які несе війна, цінувати життя та мир і рішуче йти до здійснення своїх мрій.
| |
|