Щорічно шкільна дружина «Юних пожежних-рятівників» з наближенням Новорічних свят проводить агітбригаду для молодших школярів та нагадує їм основні правила пожежної безпеки: як поводитися з електроприладами, як безпечно себе поводити під час Новорічних ранків та інших святкувань. Дітям дуже сподобався виступ старшокласниць - вони із задоволенням слухали і, сподіваємось, добре засвоїли прості правили безпеки!