13 грудня 2018 року на базі закладу відбулися збори батьків 11-го класу, на яких заступник директора з НВР Третьякова М.М. познайомила присутніх з нормативно-правовим забезпеченням, календарем і особливостями зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, порядком проведення ДПА у форматі ЗНО та положенням і умовами проведення пробного тестування.
Також на зборах виступила представник Бердянського машинобудівного коледжу, викладач-методист навчального закладу, Гречанюк Світлана Миколаївна, яка ознайомила батьків зі спеціальностями та умовами вступу до коледжу у 2019 році.
Зустріч пройшла в дружній атмосфері конструктивного діалогу.