07:15 Чорнобиль стукається в серце… | |
Юні хронографи, екологи, літератури, фотокореспонденти знайшли та представили інформацію про планетарну катастрофу, про небезпечний вплив радіації на життя людини, продемонстрували власні електроні презентації, виконали вірші. Підлітки зрозуміли, що треба дбайливо ставитись до навколишнього середовища, бути чуйними, милосердними, вміти співчувати. Зустріч вийшла сумною, бо йшлося про страшні наслідки Чорнобильської катастрофи для кожного з нас, про долі людей, що зробили крок з чорнобильського вогню в безсмертя…
| |
|