09:48 «Цінуйте кожну мить!» | |
«Все винесло наше покоління, - каже Ніна Степанівна, - не зламалося, не озлобилося. І сьогодні ми співаємо, любимо життя, радіємо кожному дню. Любі діти, ніколи не піддавайтеся тузі. Любіть нашу Україну. Цінуйте своє місто, свою вулицю, своїх батьків, кожну мить свого буття. Ідіть по життю з гордо піднятою головою!» 9-класники зачаровано слухали гостю та нібито заряджалися її життєвою енергією та невичерпним оптимізмом. | |
|