13:52 ЦЗ-2021 | |
![]() 05.04.2021 року у закладі проведено конкурс малюнків за тематикою «Штормове попередження»: Серед 1-4 –х класів: І місце отримав учень 1-Б класу Арутюнян Давид (класовод Хмарній Я.С.); ІІ місце – учень 4-А класу Щербань Данило (класовод Фролова І.В.); учениця 3-В класу – Дічева Василина (класовод Овсяннікова І.В.), ІІІ місце – учень 2-В класу Тріскус Данило (класовод Іванічева О.О.), учениця 3-Б класу Шевчук Анастасія (класовод Євтушенко Т.Ю.). Серед 5-11 –х класів: І місце отримала учениця 8-А класу Павловська Карина (класний керівник Шестопал О.А.); ІІ місце – учениця 5-Б класу – Небольсіна Поліна (класний керівник Щербань І.В.), ІІІ місце –учениця 7-А класу Вацко Поліна (класний керівник Фісаченко О.О.). Переможці конкурсу були нагороджені грамотами. Переглянути фото можна тут | |
|