20:30 «Дитинство, обпалене війною…» | |
![]() ![]() Це були страшні роки. Маленька Ніна, як і сотні її ровесників, залишилася в місті та пережила голод, розруху, пожежі, смерть матері, друзів, сусідів… Ніна Степанівна читала поезії сучасних письменників про мир, про тварин, про любов. У відповідь учні подарували гості вірш, написаний саме для неї та про неї. А ще – про всіх дітей війни. ![]() 5-класники зачаровано слухали гостю, а потім привітали її осінніми квітами та побажали: Живіть же довше на землі На радість Україні! Бажаємо Вам сил, наснаги, Хай збудуться всі мрії! | |
|