20.05.2017 р.напередоднілітніх канікул учні 3-В кл. ЗОШ №1 (класний керівник Овсяннікова І.В.) разом з батьками побували в заповіднику «Асканія-Нова». У дендропарку школярі милувалися красою незвичайних та рідкісних рослин. У зоопарку діти мали можливість спостерігати за тваринами, які занесені до Червоної книги України. Багато пізнавальної інформації та масу позитивних емоцій отримали як учні, так і батьки.