12:53 Фестиваль іноземної мови | |
![]() Учениці 5-А класу нашої школи також узяли участь у фестивалі, а саме: солістка - Гриб Анастасія, балет - Бордюг Єлизавета, Зінчук Наталія, Зубович Дарина, Олійник Катерина. Дівчата підготували прекрасний виступ на тему "Саундреки". Була обрана відома, оскароносна пісня не менш відомого мультфільму "Холодне серце" ("Frozen") під назвою "Let it go". Відмінне виконання пісні та зворушлива постановка принесли дівчатам перемогу в номінації "Казкова чарівність". ![]() ![]() | |
|