До Дня рідної мови вчителі іноземних мов нашої школи другий рік поспіль організовують Фестиваль театрального мистецтва англійською мовою, який відбувся 22 лютого 2019 року. На сцені були представлені казки народів світу: «Бременські музики» (4-Б), «Вовк та семеро козлят» (4-Б), «Снігова Королева» (7-А), «Червона Шапочка» (7-Б), «Ріпка» (11-А), авторські казки В. Сухомлинського (9-Б) та вистава за мотивами роману про Гаррі Поттера (9-Б). Авторитетне журі було приємно вражене підготовкою всіх учасників фестивалю: яскраві костюми, декорації, прекрасна гра акторів. Упродовж усього дійства глядачі захоплено спостерігали за подіями, що відбувалися на сцені. Усі класні колективи були відзначені грамотами в різних номінаціях. Фестиваль став справжнім святом творчості, натхнення та дружби!
![](https://lh3.googleusercontent.com/M3FWZoC7IGbAFmnIIpA2ONjA-UlLfhe9S7FVeNsOpf5CR3iDnN_7tZ4XywgBnXXFWQzWmDj8ogKvpuzN_wji-aK0r95FIJ9SdnIfB06ZQboYLUdnC8p7Xgty4uX84qZH6QZfGRC0JA=w2400)