22:58 КОНКУРС НА КРАЩИЙ УРОК КОМПЕТЕНТНІСНОГО СПРЯМУВАННЯ | |
![]() Урок побудований відповідно до структури компетентнісно-орієнтованого уроку та особливостей організації освітнього процесу в Новій українській школі. Навчання іншомовного спілкування відбувалося через діяльність із ви¬користанням ігрових методів. На уроці Тетяна Юріївна уміло організувала роботу школярів з чотирьох видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, говоріння, письма. Доброзичливість і позитивне ставлення до учнів допомогли вчителю створити творчу атмосферу співпраці. Другокласники із захопленням брали участь у роботі, виконуючи запропоновані завдання та демонструючи знання та вміння з англійської мови, і за активну й плідну роботу отримали подарунки від Санта Клауса. Усі отримали задоволення від уроку. ![]() ![]() ![]() | |
|