28 лютого 2020 року в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 у рамках Конкурсу на кращий урок компетентнісного спрямування відбувся презентаційний урок з основ здоров’я в 4-В класі з теми «Дії під час пожежі», який підготувала й провела вчитель початкових класів Шурпан Ольга Валеріївна («спеціаліст першої категорії»). Яскрава презентація, чудова наочність сприяли формуванню позитивної мотивації в учнів і постійно підтримували інтерес до вивчення навчального матеріалу. Діти активно працювали в групах, виконували різноманітні цікаві завдання, розгадували загадки, ребуси, розв’язували життєві ситуації, відпрацьовували навички щодо виникнення пожежі та евакуації під час її виникнення. Школярі отримали задоволення від власної роботи. Урок пройшов у творчій, доброзичливій атмосфері.
![](/2018-2019/iricha/DSC07559.jpg) ![](/2018-2019/iricha/DSC07565.jpg) ![](/2018-2019/iricha/DSC07568.jpg) ![](/2018-2019/iricha/DSC07585.jpg) |