11:39 Літній мовний табір продовжує свою роботу | |
![]() Діти назвали його « Днем здоров’я», бо проводилося багато цікавих заходів, спрямованих на формування здорового способу життя. Учні зробили постановку вистави на тему «Бути здоровим легко». У цей день використовувалися різі форми роботи. Це вікторина «Навколо світу», круглий стіл «Здоровий спосіб життя», ігри на свіжому повітрі. Час пройшов швидко й непомітно, учні та вчителі отримали море позитивних емоцій та дізналися багато нового. ![]() | |
|