21 листопада у День Гідності та Свободи в Бердянську загальноосвітню школу №1 завітали представники Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій: Андрій Шиян, Григорій Гриненко й Микола Тюркеджи. У рамках проекту «Цивільна оборона. Антитерористичний захист» бійці провели дуже важливий у наш час майстер-клас щодо використання військової медичної аптечки. Школярі познайомилися з призначенням і правилами застосування еластичного бандажу, кровоспинного турнікету, знеболювального, нетравматичних ножиць, хімічної лампочки тощо. Підлітки спробували в дії термоковдру й, навіть, потримали в руках зброю. Даний захід допоміг кожному присутньому перейнятися почуттям відповідальності за життя й здоров’я як власне, так й оточуючих.
![](/novosti/2019/11/21/021.jpg)