21:24 Місячник енергозбереження | |
17 березня агітбригада 6-Б класу «Зберегоша» під керівництвом учителя біології Чередніченко С.М. провела інформаційно-агітаційну роботу серед учнів 2-8-х класів. Учні розповіли про сучасні економічні, екологічні та соціальні проблеми Всесвіту та представили способи їх вирішення. Шестикласникам у цікавій та доступній формі вдалося переконати слухачів у важливості економії енергоресурсів. | |
|