15:46 Місячник профорієнтації | |
З 20 лютого по 20 березня в школі пройдуть заходи в рамках Місячника профорієнтації. Серед запланованих заходів – тематичні виховні години, екскурсії на підприємства міста, конкурси малюнків і проектів, зустрічі з представниками ПТНЗ і ВНЗ, психологічні дослідження серед учнів 9-х класів із метою вивчення професійної орієнтації.
28 лютого учні 7-В класу під час екскурсії до відділення Приватбанку познайомилися з роботою банку. Школярі дізналися, як функціонують термінал, банкомат, касири, як розпізнати фальшиві купюри тощо. ![]() ![]() | |
|