13:05 Міський конкурс агітбригад «Обери життя» | |
Максимальну кількість балів команда набрала в конкурсі «Візитівка», у якому гідно захистила честь своєї школи. Учасники команди співали, танцювали, а цікава презентація прикрасила виступ. Окрім цього, капітан команди Зуперман Анастасія вміло захистила композицію з лікарських трав, яку підготувала команда. Учні ЗОШ №1 не тільки розумні та кмітливі, а ще й талановиті та співучі. Міський конкурс «Обери життя» - чудовий привід вкотре продемонструвати свою майстерність. | |
|