10:55 Мовний табір продовжує роботу! | |
30.05.2019 пройшов третій день літнього мовного табору.
Різноманітними були лексичні ігри, направлені на розвиток пам’яті, уваги, логіки та комунікативних здібностей учнів: «T-shirt», «Pencil», «Біп» та ін. Цікавим заняттям став майстер-клас День перебування в таборі пройшов у веселій та дружній атмосфері. Сподіваємось, що набуті знання неодмінно стануть у нагоді нашим старшокласникам. | |
|