05.01.2018 року для вчителів закладу проведено методичну семінар-нараду, яку підготувала заступник директора з навчально-виховної роботи Третьякова М.М.. Педагогам надано консультативно-методичну допомогу з питань підготовки узагальнених матеріалів до атестації, ознайомлено зі змінами в Методичному паспорті педагогічного працівника, які стосуються сучасних підходів до організації діяльності вчителя й здійснення самомоніторингу роботи.
Марина Миколаївна нагадала присутнім вимоги до атестації, акцентувала увагу на здійсненні неформальної та інформальної освіти вчителів, що на сьогодні є сучасним і ефективним шляхом вдосконалення педагогічної майстерності в міжатестаційний період.
Захід пройшов у конструктивному діалозі співпраці.
![](/novosti/2018/0109/DSC04839.jpg)