19:04 «Нумо, хлопці!» | |
![]() 4 грудня команди «Вогник» і «Ведмідь» зустрілися в двобії в спортивній залі школи. Під гучну підтримку вболівальників учасники вдягати протигаз, збирали й розбирали патронаж, підтягувалися на перекладині, улучали в ціль, на швидкість розбирали та збирали автомат. Капітани команд демонстрували досягнення в гирьовому спорті. А вирішальним для перемоги став конкурс на перетягування канату. Цього року кубок дістався команді десятикласників, але переможцями стали всі учасники змагань, бо кожен із хлопців гідно продемонстрував якості, притаманні військовим ![]() ![]() ![]() ![]() | |
|