20 березня 2017 р. учні 8-А класу відвідали Бердянську міську телекомпанію «ТБ-Бердянськ». Директор Горбатко В.В. розповіла, як працює телебачення, які функції та обов'язки мають ведучі, оператори, журналісти. Сьогодні «ТБ-Бердянськ» є сучасним телевізійним майданчиком, на якому працюють висококласні спеціалісти.
Вікторія Вікторівна зазначила, що зараз телекомпанія випускає біля 25 інформаційних, медичних, дитячих проектів, серед яких «Новини міста», «Територія здоров'я», «За лаштунками», «Актуальне інтерв'ю», «Шкільна веселка» тощо. До речі, редактором програми «Шкільна веселка»
є Плахотник Г.М., а ведучою - Плахотник Іванна, учениця саме 8-А класу.
Журналісти відповіли на численні питання гостей. Діти довідалися, що головний дух колективу – бажання оперативно й цікаво розповідати глядачам про те, що відбувається в місті. Нові, цьогорічні проекти - це впізнаваний та індивідуальний продукт.
Цікава екскурсія обов'язково допоможе учням поповнити знання про різні професії, а можливо, і знайти своє покликання.
![](/2016-2017/10/1.jpg)