20:52 Продовжуємо естафету відкритих уроків | |
Діти з задоволенням зображували звірів-музикантів, познайомилися з творчістю відомого композитора Сен-Санса й елементами музичної грамоти, представляли малюнки з домашніми улюбленцями. Розвитку мистецьких здібностей та емоційного сприйняття світу сприяли організовані руханки, гра на музичних інструментах, хоровий спів. З вогником в очах і задоволенням від самореалізації учні залишали урок. Завдяки майстерності вчителя навколишній світ для учнів нової української школи засяяв новими яскравими фарбами.
| |
|