16:14 Профорієнтаційна зустріч | |
До навчання в Бердянському машинобудівному професійному ліцеї випускників запросили викладачі закладу Іщик В.Є. й Кузьменко Т.В., які представили слухачам перелік професій та курсів, за якими можна отримати освіту в ліцеї. Викладачі звернули увагу на вищі навчальні заклади країни й європейські товариства, з якими ліцей має угоди щодо подальшої професійної освіти. Також гості висвітлили великі можливості БМПЛ для творчого розвитку студентів у позанавчальній час. Зустріч пройшла в активному діалозі. | |
|