21:18 Щиро вітаємо! | |
![]() Педагоги змагалися в 4-х турах: «Знайомство», «Домашнє завдання», «Педагогічна ситуація», «Світ захоплень». Усі молоді вчителі достойно витримали перше професійне випробування. Вразили присутніх яскраві самопрезентації та цікаві й неординарні захоплення учасників. А творче бачення сучасного вчителя НУШ стало родзинкою заходу. ![]() Малинка Ольга Олександрівна стала переможцем у номінації «Педагогічне сяйво». Щиро вітаємо нашу молоду колежанку з чудовим творчим дебютом на ниві педагогічної майстерності й бажаємо їй незгасаючого оптимізму, невичерпного натхнення й задоволення від вчительської справи! Дякуємо команді підтримки, яка була поруч з першої й до останньої хвилини підготовки до фестивалю! Більше фото тут | |
|