07:45 Соборність України – основа державності | |
На виховний захід, який підготували учні 6-Б і 7-А класів, завітали учасники бойових дій на Донбасі Колесник Г.Г. і Солощенко О.В. Воїни розповіли дітям про те, як захищали рідну землю та підтримували один одного в бою. Учні декламували вірші, співали пісень про єдність України, красу рідної землі, щасливе дитинство й дякували воїнам за мирне небо в нашому місті. Діти запевнили бійців, що стануть гідними захисниками Батьківщини. | |
|