20:51 СОНЯШНИКУЄМО | |
Учні 1-11 класів продемонстрували не лише свої знання з української мови і літератури, історії України, звичаїв і традицій нашого народу, а й ерудицію та кмітливість. Родзинкою завдань для всіх вікових категорій залишаються ребуси, які школярі, а особливо малеча початкової школи, із задоволенням розв’язують. Кожен учасник з великою відповідальністю виконував завдання, уважно працював, обдумував відповіді. Тепер діти чекають тільки на перемогу. Побажаємо їм успіхів! Нехай зернятка знань збирають наші діти в сонячний вінок, і квітне «Соняшник» усім на радість під мирним небом України! А наша любов до рідної мови зійде миром і щастям над Батьківщиною, мов веселка над струмочком. Тож граймо і перемагаймо! Шкільний координатор гри Гетало С.В., учитель української мови та літератури ![]() ![]() | |
|