12.05.2017 на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 пройшли міські змагання серед спортивних сімей «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Сімейні команди показували свою кмітливість, швидкість, спритність, взаємовиручку та винахідливість. Батьки не тільки відпочили від рутинних турбот, а й отримали додатковий час на тісніше спілкування зі своїми дітьми. В бадьорому та радісному настрої учасники спортивної зустрічі залишали свято здоров’я. На згадку про незабутні хвилини - дружнє фото, грамоти та солодкі призи. Тож, сподіваємося, що це свято надало сили, заряд енергії та масу позитивних емоцій не на один день кожному прихильнику фізкультури та спорту.
![](/2016-2017/irina/DSCN3900.jpg)
![](/2016-2017/irina/DSCN3954.jpg)
![](/2016-2017/irina/DSCN4003.jpg)