13:50 Святкуємо 190-й день народження міста | |
Катерина Марченко привітала колектив школи зі святом і подарувала від народного депутата України Пономарьова О.С. учням початкових класів безкоштовні квитки до зоопарку, Дарвін Поляков і Людмила Гаркуша розповіли присутнім про власне дитинство у післявоєнні роки й про те, якою була школа 74 роки потому; Віктор Волков і Едуард Нешев побажали учням добре навчатися, бути порядними людьми й прославляти рідне місто у своїх справах і вчинках. Діти пригадали історію Бердянська, продемонстрували вокальні й хореографічні таланти. Завдяки художнім виробам учнів кожного класу було відтворено «живу» картину «Бердянськ очима дітей». А в подарунок рідному місту школярі випустили в небо жовто-блакитні кульки з написаними на них побажаннями. Учні школи вшанували пам'ять героїв усіх часів, які загинули за наше щасливе майбутнє й поклали квіти біля меморіальної дошки Віктора Ревуцького. | |
|