17 вересня в Бердянській загальноосвітній школі №1 традиційно пройшли виховні заходи, присвячені річниці визволення міста від нацистських окупантів. Шановна гостя, випускниця школи 1951р. Гаркуша Л.Ф., яку запросили на зустріч учні 9-х класів, розповіла сучасним підліткам про життя й мрії дітей війни. Школярі пригадали події 76-річної давнини, ушанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни та побажали Людмилі Федорівні довгих років життя й міцного здоров’я.
Напередодні свята учні поклали квіти до меморіальної дошки бойового льотчика, випускника школи В.Ревуцького, привітали зі святом ветеранів мікрорайону, а у вестибюлі школи оформили фотовиставку «Відомі бердянці».
![](/1901/DSC03575.jpg) ![](/1901/DSC03615.jpg) ![](/1901/izobrazhenie_viber_2019-09-16_14-44-38.jpg) ![](/1901/izobrazhenie_viber_2019-09-16_14-44-44.jpg) |