11:18 Свято осені | |
До свята діти з батьками майстрували костюми, декорації, готували номери художньої самодіяльності, конкурсну програму. Кожний намагався придумати щось таке, що захопить і здивує присутніх. Результати виправдали очікування учасників, бо свято вдалося на славу. Усім було дуже цікаво та весело. Діти з радістю відгадували загадки чарівниці Осені, декламували вірші, співали, грали в рухливі ігри. Присутні отримали великий заряд позитивних емоцій!
Наталя Попова
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() | |
|