14:52 Свято Останнього дзвоника | |
Традиційним парадом відмінників ушанували учнів, які закінчили навчальний рік з оцінками високого рівня та випускників, які мають «12» балів з окремих навчальних дисциплін. Першокласники подарували одинадцятикласникам на згадку про шкільний дім «Вузлик щастя», а випускники подякували вчителям за знання й турботу та дали настанову всім школярам. Найзворушливішим моментом свята став шкільний вальс у виконанні випускників. Як символ дитинства, з яким одинадцятикласники розлучалися назавжди, піднялися в небо повітряні кульки. А останній дзвоник сповістив, що 2017-208 навчальний рік закінчився. Оплесками й вишитими рушниками проводжала школа випускників у доросле життя. | |
|