11:10 Свято Першого дзвоника | |
Виступ наймолодших школярів запам’ятався своєю безпосередністю. Вокальна група «Домісолька» та несподіваний гість Коронавірус зробили шкільне свято яскравим і незабутнім. Діти пообіцяли дотримуватись усіх карантинних правил протягом навчального року, а одинадцятикласники в запальному флешмобі показали рухи, які демонструють правила безпечного поводження в період карантину. Сподіваємося, що першовересневе свято стане яскравим початком плідного, успішного навчального року.
| |
|