10:01 Свято вшанування обдарованих учнів | |
Почесними гостями свята стали депутат міської ради Катерина Марченко та голова комітету мікрорайону «Центр міста» Інна Щетиніна, які вручили учням 50 солодких подарунків від депутата України Олександра Пономарьова. Вручення грамот супроводжувалося гучними оплесками учням і словами вдячності вчителям, які їх підготували. Номера художньої самодіяльності у виконанні школярів зробили захід яскравим і незабутнім. | |
|