20:02 Табір "Sunshine" на екскурсії | |
![]() Сьогоднішній день запам'ятався екскурсією до бердянського художнього музею ім. І.І. Бродського, яка була проведена англійською мовою. Дітям розповідали про створення художнього музею, про його засновника та відомі картини. Екскурсія була інтерактивною: учні залюбки перекладали, давали відповіді на запитання, за що отримали відзнаки. Незвичайною була й прогулянка містом: екскурсія пам'ятними місцями, яка велась французькою мовою, відвідування "Французької кав'ярні" справили на наших юних "туристів" надзвичайне враження. Яскраві емоції та гарний настрій табору стали "девізом" дня. ![]() ![]() ![]() | |
|