20:59 Тиждень екології | |
![]() 1 грудня учні 7-х класів узяли участь у виховному заході «Роль молюсків у екології Азовського моря». Під час перегляду презентації школярі познайомилися з видовим різноманіттям молюсків, розглянули колекції мушель Азовського моря, відповіли на запитання вікторини, переглянули відеофільм про рідне місто-курорт. Усе це допомогло підліткам дійти висновку, що успішність і розвиток Бердянська залежать від екологічного стану Азовського моря. ![]() | |
|