08:25 Традиційний шкільний конкурс “Сучасний урок - урок розвитку компетентної особистості” | |
Урок пройшов у доброзичливій святковій атмосфері з дотриманням усіх вимог до компетентнісно орієнтованого уроку. Учитель уміло поєднала навчальний матеріал із святом Святого Миколая, який відзначали сьогодні на Україні. До дітлахів завітав гість: сам Святий Миколай, який привітав учнів і подарував солодощі. На уроці вчитель розвивала всі види мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, говоріння й письмо. Яскравим моментом була презентація міні-проектів: різдвяних листівок, якими школярі привітали один одного зі святом. А реалізувати цілі уроку й формувати позитивну мотивацію до вивчення англійської мови допомагала вчителю чудова навчальна презентація, пісні та римовки мовою, що вивчається. На уроці панувала акмеологічна атмосфера співпраці. Усі учні отримали задоволення від власної роботи. | |
|