16:11 Україна – соборна країна | |
![]() День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель. Саме про це говорили гості заходу: учасник бойових дій на Донбасі М.А. Тюркеджи та волонтер А.І. Омельченко. Микола Анатолійович розповів дітям про те, як захищав рідну землю, про сучасну війну, що триває на сході країни, а Анетта Іванівна подякувала нашій школі за активну підтримку воїнів, які перебувають у зоні ООС. Гості дали настанову дітям підтримувати один одного й гарно навчатися. Учні із зацікавленістю слухали історію виникнення свята, пригадали події 1919 року, коли було проголошено Акт Злуки українських земель, декламували вірші, переглянули відеоролик, співали українські пісні та подякували воїнам за мирне небо в нашому місті. ![]() ![]() | |
|