08:05 Українцям потрібно прищеплювати “сміттєву культуру” | |
Гості були приємно вражені, що діти із шкільного самоврядування, Трегуб Анна та Куц Лія, уже готові до таких змін. Учні наголосили, що всіляко будуть підтримувати цю ідею, проводячи з учнями нашої школи виховні зустрічі, квести та конкурси. Переробка відходів з використанням сучасних екологічно чистих технологій, зокрема утилізації сміття — дуже ефективний спосіб розв’язання екологічної проблеми не тільки міста, а й України. | |
|