14:50 Урок мужності «Україна понад усе!» до Дня захисника України | |
Учні 10-11-х класів підготували виступи, присвячені рідній Україні та воїнам, які захищали й захищають її цілісність і незалежність. На заході були присутні гості: військовослужбовці Національної гвардії України м. Бердянська, учасники бойових дій АТО - старший лейтенант Шевцов О.І. і старшина Кузь І.Ю., які поділилися з учнями спогадами про важкі часи перебування в АТО, розповіли про воїнів сьогодення та закликали дітей мати активну життєву позицію й бути справжніми патріотами своєї держави; відповіли на запитання. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за вільну Україну. | |
|