06 березня 2017 рокув рамках традиційного шкільного конкурсу “Сучасний урок - урок розвитку компетентної особистості” відбувся відкритий урок з української мови в 2-А класі з теми "Весна іде", який підготувала й провела учитель початкових класів Бессонова Н.М. («спеціаліст вищої категорії»). Діти весело проговорювали чистомовки, читали напам’ять гаївки, веснянки, вірші Т.Г.Шевченка, знайомилися з видатною поетесою О.Пчілкою та її творами. Наталя Миколаївна підготувала яскраву презентацію з чудовими відеороликами. Наприкінці уроку діти на весняній галявині прикріпили квіточки, так вони виразили свої емоції. Урок пройшов у доброзичливій атмосфері.