![](/novosti/2021/10/12/1.1.jpg)
11 жовтня в Бердянському ЗЗСО №1 відбувся відкритий урок на атестацію, який провела вчитель образотворчого мистецтва Тохтамиш Н.Г. Учні 6-Б класу, подорожуючи світом живопису, познайомилися з пейзажами настрою. Уміле поєднання музики, художнього слова й багатства кольорів допомогли вчителю запалити дітей вогником творчості. Через фарби школярі передавали свої емоції та почуття, ділилися ними з однокласниками. У кінці уроку на дошці засяяла галерея учнівських пейзажів настрою, а на обличчях учнів і вчителя – посмішка задоволення від досягнутої мети уроку та гарних оцінок.
![](/novosti/2021/10/12/1.2.jpg)