21:38 Випускний бал – 2018 | |
Випускники щиро подякували вчителям і батькам за знання, підтримку й життєву мудрість. Родзинкою заходу став шкільний серіал у виконанні одинадцятикласників. З вітальним словом до випускників звернулися директор школи Волкова Н.А. і класний керівник Гетало С.В. Вони побажали юнакам і дівчатам здійснення мрій, упевнено йти до своєї мети, сміливо долати труднощі та вірити в себе. Щирі слова вітання та настанови пролунали й у відеозверненні батьків. Майже під кінець свята розпочався дощ, це сама природа сумувала за безтурботними шкільним днями. І випускники під парасольками впевнено покрокували в доросле, сповнене пригод життя! ![]() ![]() ![]() | |
|